Logo biuletynu informacji publicznej

W Rymanowie-Zdroju otwarto kolejną placówkę pocztową

2018-02-05

5 lutego 2018 r. w Rymanowie-Zdroju otwarto nową placówkę pocztową. Będzie w niej można zrealizować usługi pocztowe, bankowe i ubezpieczeniowe oraz operacje bezgotówkowe za pomocą kart płatniczych. Oferuje je nowoczesna placówka Poczty Polskiej przy ulicy Zdrojowej 40 - zaprojektowana w nowoczesnej aranżacji, która cieszy się uznaniem klientów w całym kraju.

Poczta Polska jest obecna w każdej polskiej gminie, także w miejscowościach, do których nie docierają inne instytucje. W sieci liczącej ok. 7 500 placówek pocztowych oferowany jest szeroki katalog usług pocztowych oraz finansowych i bankowych. Poczta Polska rozwija sieć placówek w całym kraju, oferuje dostęp do usług pocztowych klientom, niezależnie od rodzaju miejscowości, również tym mieszkającym na nowych osiedlach miast, a także na terenach wiejskich.

W latach 2016-2017 uruchomionych zostało ponad 280 placówek w całej Polsce. Każda decyzja o uruchomieniu placówki pocztowej poprzedzona jest szczegółowymi analizami, zarówno ekonomicznymi, jaki i proklienckimi.

Ikona RSSIkonka serwisu TwitterIkonka serwisu Facebook